C1206C104M1RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C1206C104M1RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C104M1RAC3123
Beskrivelse
.100UF 100V
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)