C1206C104J5RAC3123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C104J5RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C1206C104J5RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C104J5RAC3123
Beskrivelse
.100UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)