C1206C104J1RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 8.438
Parametrisk ækvivalent
Direkte
YAGEO
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Similar
TDK
0.1 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C104J1RALTU
DigiKeys varenummer
399-C1206C104J1RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C104J1RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C104J1RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)