C1206C104G3GECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.1 µF ±2% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C104G3GECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206C104G3GECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C104G3GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 0.1UF 25V C0G 2%
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C104G3GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, lav ESR
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)