C1206C103KMGECAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206C103KMGECAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C103KMGECAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C103KMGECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C103KMGECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 10NF 63V C0G 10%
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 63V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1206C103KMGECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, lav ESR
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)