C1206C103GAGEC7210
DigiKeys varenummer
399-C1206C103GAGEC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C103GAGEC7210CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C103GAGEC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C103GAGEC7210
Beskrivelse
CAP CER 1206 10NF 250V C0G 2%
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±2% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1206C103GAGEC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, lav ESR
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)