C1206C102M1GACTU
DigiKeys varenummer
399-C1206C102M1GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C102M1GACTU
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±20% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C102M1GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)