C1206C102J1GAC7210
DigiKeys varenummer
399-C1206C102J1GAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C102J1GAC7210CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C102J1GAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C102J1GAC7210
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C102J1GAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)