C114C121J2G5CA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
120 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C114C121J2G5CA
DigiKeys varenummer
399-C114C121J2G5CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C114C121J2G5CA
Beskrivelse
CAP CER AXL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C114C121J2G5CA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Bulk
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,160" L (2,29mm x 4,06mm)