C0805X912M5JACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X912M5JACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X912M5JACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 50V U2J 0805
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9100 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer U2J 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805X912M5JACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Lav dissipationsfaktor
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)