C0805X910J1HACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
91 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X910J1HACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X910J1HACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X910J1HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 91PF 100V ULTRA STA
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805X910J1HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)