C0805X824K4RACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
0.82 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X824K4RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805X824K4RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X824K4RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 FE
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805X824K4RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)