C0805X750F4HACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Parametrisk ækvivalent
75 pF ±1% 16V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X750F4HACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805X750F4HACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X750F4HACTU
Beskrivelse
CAP CER 0805 75PF 16V ULTRA STAB
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805X750F4HACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)