C0805X682K1GECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6800 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X682K1GECAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X682K1GECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X682K1GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805X682K1GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)