C0805X474J5RAC3317 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 1.612
Datablad
0.47 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X474J5RAC3317
DigiKeys varenummer
399-C0805X474J5RAC3317TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X474J5RAC3317
Beskrivelse
CAP CER 0805 470NF 50VDC X7R
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,047" (1,20mm)