C0805X472KDRACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4700 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X472KDRACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805X472KDRACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X472KDRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 FE
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805X472KDRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Højspænding
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)