C0805X432F4HACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X432F4HACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X432F4HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 4.3NF 16V ULTRA STA
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4300 pF ±1% 16V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805X432F4HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,047" (1,20mm)