C0805X390J5GACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805X390J5GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805X390J5GACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805X390J5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805X390J5GACTU
Beskrivelse
39.0PF 50.0V
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805X390J5GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)