C0805X332K5RECTU
DigiKeys varenummer
399-C0805X332K5RECTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805X332K5RECTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805X332K5RECTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805X332K5RECTU
Beskrivelse
CAP CER 0805 3.3NF 50V X7R 10%
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805X332K5RECTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)