C0805X332J2RACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 3.438
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Knowles Syfer
Opgradering
Knowles Syfer
3300 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X332J2RACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X332J2RACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X332J2RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 200V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805X332J2RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)