C0805X330F3HACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
33 pF ±1% 25V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X330F3HACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X330F3HACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X330F3HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 33PF 25V ULTRA STAB
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805X330F3HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)