Billede for C0805X225K3RAC3300 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X225K3RAC3300
DigiKeys varenummer
399-C0805X225K3RAC3300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X225K3RAC3300
Beskrivelse
2.20UF 25.0V
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)