C0805X224J4RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
0.22 µF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X224J4RECAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X224J4RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X224J4RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 220NF 16V X7R 5%
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805X224J4RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)