C0805X222M2RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2200 pF ±20% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X222M2RECAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X222M2RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X222M2RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 2.2NF 200V X7R
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805X222M2RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)