C0805X222K5GEC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2200 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X222K5GEC7210
DigiKeys varenummer
C0805X222K5GEC7210-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X222K5GEC7210
Beskrivelse
CAP CER 0805 2.2NF 50V C0G 10%
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805X222K5GEC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)