C0805X222J1GECTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 3.524
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
2200 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X222J1GECTU
DigiKeys varenummer
399-C0805X222J1GECTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X222J1GECTU
Beskrivelse
CAP CER 0805 2.2NF 100V C0G 5%
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805X222J1GECTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)