C0805X221F1HACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X221F1HACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X221F1HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 220PF 100V ULTRA ST
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805X221F1HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)