C0805X162G1HACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
1600 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X162G1HACAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X162G1HACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X162G1HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 1.6NF 100V ULTRA ST
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805X162G1HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)