C0805X155M4RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
Murata Electronics
1.5 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X155M4RECAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X155M4RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X155M4RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 1.5UF 16V X7R 20%
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805X155M4RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)