C0805X104K1RECTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 28.510
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 93.405
Datablad
0.1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X104K1RECTU
DigiKeys varenummer
399-C0805X104K1RECTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X104K1RECTU
Beskrivelse
CAP CER 0805 0.1UF 100V X7R
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805X104K1RECTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)