C0805X103K5GECAUTO
DigiKeys varenummer
399-17864-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-17864-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-17864-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805X103K5GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805X103K5GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)