C0805X103J5RAC3123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for C0805X103J5RAC3123 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X103J5RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C0805X103J5RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X103J5RAC3123
Beskrivelse
.010UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)