C0805X103J1GECAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805X103J1GECAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805X103J1GECAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805X103J1GECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805X103J1GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 10NF 100V C0G 5%
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805X103J1GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)