C0805X102K1RAC3316
DigiKeys varenummer
399-C0805X102K1RAC3316TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805X102K1RAC3316CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805X102K1RAC3316DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805X102K1RAC3316
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805X102K1RAC3316 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)