C0805X102J5HACAUTO
DigiKeys varenummer
399-16876-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16876-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16876-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805X102J5HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 1NF 50V ULTRA STABL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X8R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805X102J5HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)