C0805X102J2GECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1000 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X102J2GECAUTO
DigiKeys varenummer
C0805X102J2GECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X102J2GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 1NF 200V C0G 5%
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805X102J2GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)