C0805V562KBRACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805V562KBRACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805V562KBRACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805V562KBRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805V562KBRACTU
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 630V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5600 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805V562KBRACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, Højspænding, ArcShield™
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)