C0805T471J1GACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805T471J1GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805T471J1GACTU
Beskrivelse
CAP CER 0805
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805T471J1GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)