C0805T390G5GCLTU
DigiKeys varenummer
399-C0805T390G5GCLTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805T390G5GCLTU
Beskrivelse
CAP CER 0805
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
39 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805T390G5GCLTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)