Billede for C0805T332K1RAL7136 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805T332K1RAL7136
DigiKeys varenummer
399-C0805T332K1RAL7136TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805T332K1RAL7136
Beskrivelse
3300PF 100V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
COTS
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)