C0805T225K4RACM103 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for C0805T225K4RACM103 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805T225K4RACM103
DigiKeys varenummer
399-C0805T225K4RACM103TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805T225K4RACM103
Beskrivelse
2.20UF 16.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)