C0805T105K4RBLTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 3.211
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
TDK
Opgradering
TDK
1 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805T105K4RBLTU
DigiKeys varenummer
399-C0805T105K4RBLTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805T105K4RBLTU
Beskrivelse
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0805T105K4RBLTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
COTS
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)