C0805S682K1RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805S682K1RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805S682K1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 FE
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805S682K1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Flydende elektrode
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)