Billede for C0805S223K1RAC3123 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805S223K1RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C0805S223K1RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805S223K1RAC3123
Beskrivelse
.022UF 100V
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Flydende elektrode
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)