C0805S103K1RAC3020 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for C0805S103K1RAC3020 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805S103K1RAC3020
DigiKeys varenummer
399-C0805S103K1RAC3020TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805S103K1RAC3020
Beskrivelse
.010UF 100V
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Flydende elektrode
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)