C0805S103J5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805S103J5RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805S103J5RACAUTO
Beskrivelse
FAILOPENSMD.010UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805S103J5RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Flydende elektrode
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)