C0805J334K5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805J334K5RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0805J334K5RACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0805J334K5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0805J334K5RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 330NF 50VDC X7R
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)