C0805J334K3RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0805J334K3RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805J334K3RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 25V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0805J334K3RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)