C0805C683M4RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.068 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C683M4RECAUTO
DigiKeys varenummer
C0805C683M4RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C683M4RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 68NF 16V X7R 20%
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C683M4RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)