C0805C682K5RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C0805C682K5RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C682K5RAC3123
Beskrivelse
6800PF 50.0V
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)